Krst knihy Momenty zo života vydatej ženy

Všetci, ktorí ste mali možnosť osláviť krst  mojej knihy Momenty zo života vydatej ženy, viete, že sa krstilo šalátom a muškátom a krstnou mamou knihy bola Alenka Heribanová.  Slávnostnú akciu moderoval Dado Nagy a úryvky z kníh prečítala Didiana z Fun radia a Juditka Tanácsová. Na mojom facebooku nájdete pekné fotky z akcie a na konte Panta Rhei i krátke milé video…

4 Comments

 1. Mila Gabi,
  bolo pre mna zaujimave byt prvykrat na krste knihy. Aj pre teba bolo iste zaujimave byt na krste svojej prvej vlastnej knihy, vsak ? 🙂 Hoci nie si v tomto novacik – krstila si uz svoju vydarenu webovu stranku.
  Knizku som zacala vcera citat, som v polovicke, pobavila ma uvodna kapitola o tom, nakolko dobre manzelky poznaju svojich manzelov po x-rocnom manzelstve. Vyborna bola kapitolka o peceni babovky – pripomina mi moje cukrarske snahy. Tesim sa na dalsie kapitolky.
  Obdivujem tvoj cinorody elan a prajem ti vela novych inspiracii, s ktorymi sa neskor podelis so svojimi citatelmi.

 2. Lokšová Mária

  Dočítala som Vašu knihu a môžem povedať, že som zostala prekvapená – veľmi príjemne. Váš štýl je bezprostredný a pritom na vysokej úrovni. Na mňa osobne veľmi zapôsobilo to, že zo všetkého čo ste napísali „kričalo“ to, ako veľmi je pre Vás dôležitá rodina a medziľudské vzťahy – čo je mimoriadne zvlášť v dnešných časoch. Neuveriteľne ma očarilo aj Vaše „vyznanie“ lásky k babke.
  Teším sa na ďalšie Vaše knihy a prajem veľa, veľa úspechov.

  Mária Lokšová

 3. Pri každodennom uponáhľanom životnom štýle si človek častokrát ani nestihne uvedomovať drobné maličkosti, ktoré robia náš život krajším a pestrejším….

  Gabikina knižka ma prinútila spomaliť a lepšie vnímať tieto „omrvinky“,… častejšie sa pousmejem nad vzniknutými udalosťami a i keď nie vždy sú príjemné, mojim povzbudením je, že takto žijem nielen ja sama, ale milióny iných žien – manželiek na celom svete 🙂

  Knihu som prečítala na jeden dúšok, dodala mi energie a optimizmu a už teraz sa neviem dočkať jej pokračovania 🙂

  Soňa

 4. pridem(e) a uz sa tesim(e)! 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *