Akcie vydavateľstva

Kniha ako dar a darčekový poukaz na dovolenku

Vydavateľstvo Tricio Literary and Holiday Company daruje ku svojim knihám poukaz na dovolenku na Slovensku!

Bežné pultové ceny mojich kníh v kníhkupectvách a vo vydavateľstve

Juliet a tá druhá má bežnú pultovú cenu 5,90 €, cez vydavateľstvo 4,90 € (pri počte nad 5 ks 3,90 €/ks).

Ukážem Ti Slovensko II sa predáva v pultovej cene nasledovne:

  • mäkká väzba 4,59 €,
  • mäkká väzba cez vydavateľstvo 3,90 €  
  • pevná väzba 8,79 €
  • pevná väzba cez vydavateľstvo 7,80 € (pri vyšších počtoch kníh – zľavy dohodou).
Ako to funguje – dve knihy a poukaz na dovolenku grátis?

Ak si objednáte knihu Juliet a tá druhá za cenu 4,90 € a  k nej dvojjazyčnú knižnú publikáciu  Ukážem Ti Slovensko II. v cene 3,50 € (celkom iba 8 €), vydavateľstvo vám daruje navyše darčekový kupón v hodnote 20 €. Knihy sa platia na základe faktúry vopred (nie formou dobierky), avšak pri objednávke tohto typu (minimálne dve knihy) do 12.12.2013 neplatíte žiadne poštovné.
Ak máte záujem o kombináciu Juliet a tá druhá za cenu 4,90 € a  k nej dvojjazyčnú knižnú publikáciu  Ukážem Ti Slovensko II. v cene 7,50 € (celkom iba 12,40 €), vydavateľstvo vám daruje darčekový kupón v hodnote 25 €. Knihy sa platia na základe faktúry vopred (nie formou dobierky), avšak pri objednávke  tohto typu (minimálne dve knihy) neplatíte žiadne poštovné.

Anotácie kníh

Juliet-obalka

Juliet a tá druhá je dielo, ktoré sa zaoberá témami dôležitými v živote každej ženy: láska, ženská energia, ženská sexualita aj veľmi jemná erotika v ezoterike. Je to beletria, ktorá má motivačné a psychologické prvky a čiastočne aj cestopisné črty, keďže sa odohráva v prostredí slovenských unikátov. Tvoria ju inšpirujúce rozhovory dvoch žien, ktoré cestujú po Slovensku a hľadajú nehnuteľnosť vhodnú pre penzión, pritom však nájdu oveľa viac: vzájomnú duševnú spriaznenosť, lásku k sebe samej aj svoju vnútornú bohyňu. Je citlivým sprievodcom k zdrojom ženskej energie.

ukazem-ti-Slovensko

Ukážem Ti Slovensko II/I will show you Slovakia je reprezentatívny sprievodca pri cestovaní po Slovensku s krásnymi fotografiami, ktorý ponúka akurátne množstvo informácií bez zahltenia čitateľa zbytočnými údajmi. Je to výborný dar pre priateľov zo zahraničia, ktorým umožňuje spoznať krásy Slovenska a presvedčiť sa, že Slovensko môže byť atraktívnou destináciou aj pre náročných hostí. Slovákom zasa prináša skvelé tipy na výlety a odporúča známe i menej známe miesta, ktoré stojí za to vidieť.

Darčekový kupón na dovolenku na Slovensku môžete využiť počas čerpania pobytu u Super partnerov Literárnej a prázdninovej spoločnosti Tricio. Krédo spoločnosti znie: ,,K dovolenke knihe, ku knihe dovolenku.“ V prípade záujmu o darčekové poukazy na imitácii papyrusu si pozrite prehľad krásnych produktov vhodných ako dar – viac TU.

Ak si objednáte dovolenku vo forme darčekového pobytu, dostanete uvedené knihy vo forme daru k darčekovému poukazu automaticky zdarma (jednu z kníh).

Kontakt:

Objednávky prosíme zasielať priamo na adresu vydavateľstva: grevicka@tricio.sk.

One Comment

  1. Dobry den, chcela by som si objednat dve knihy od Gabiky : Juliet a ta druha. A tiez Ukazem ti Slovensko II. Neviem kde sa to objednava ale asi tu. Dakujem Zdenka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *