Moje knihy

Moju posledne vydanú knihu Juliet a tá druhá som začala písať trikrát a po každý krát som ju uzavrela ako tematicky viac odvážnu, než si trúfam napísať. Potom mi jedna priateľka poradila, nech sa riadim svojim vyšším ja a nechám plynúť témy, ktoré mi prichádzajú. Odcestovala som za staršou dcérou, v tom čase bola na študijnom pobyte v Maastrichte a tam to všetko začalo. Sprevádzali ma znamenia a signály, ktoré sa nedali nevidieť a nepočuť. Po návrate som začala písať odznova a rozpamätávala som sa na všetky múdrosti, ktoré so mnou zdieľali ženy a vedmy, aké som dovtedy stretla.

Juliet a tá druhá je moje rozpomínanie, malá kniha plná rozhovorov, ktoré sa odohrávajú počas ciest takmer po celej našej krajine. Juliet a Sára spolu hovoria o všetkom, čo má v živote ženy hlbší zmysel. Najviac o ženskej energii a ženskej sexualite. Veľmi jemná a citlivá erotika v ezoterike.

Gabriela Revická: Juliet a tá druhá

Juliet sa so Sárou zoznámila po jej prednáške na medzinárodnom tréningu. Vedela, že pochádza z Írska a že s manželom vlastnia sieť penziónov v západnej Európe. Vôbec jej však nenapadlo, že sa z nich stanú blízke priateľky a že ju poverí hľadaním penziónu na Slovensku. Počas početných ciest jej ukazuje naše unikáty a Sára jej odovzdávala svoje múdrosti , skúsenosti, no otvárala aj mnohé neznáme témy. Rozprávali sa spolu o všetkom, čo má v živote ženy hlbší zmysel. Najviac o ženskej energii a ženskej sexualite.

,,Juliet a tá druhá je moje rozpomínanie. Rozpamätávanie venované všetkým bytostiam pre nájdenie lásky v sebe. Erotika v ezoterike,“ Gabriela Revická

Knihu o ženskej duši s podpisom autorky si môžete objednať priamo cez vydavateľstvo Tricio Literary and Holiday Company (veronika@tricio.sk), odporúčam ju však spolu s knihou Ukážem Ti Slovensko II aj darčekovým kupón na dovolenky na Slovensku. Viac INFO

Momenty zo života vydatej ženy je kniha otvárajúca moje zamyslenia nad životnými okamihmi. Vtipná, malá, vraj umná kniha o rodinnom živote.

,,Keď som sa vydávala, bola som veľmi mladá a nevedela som, že rovnako ako sa striedajú ročné obdobia, slnko a dážď alebo fázy Mesiaca, menia sa aj fázy manželstva. Nik mi to nepovedal a žiadne povinné čítanie pre vydaté ženy som nenašla…

Dnes viem, že sú také dni, keď sme plné šťastia a radosti, lebo nám je dopriate mať muža, s ktorým chceme prežiť svoj život. Tešíme sa z našich detí, lebo si uvedomujeme, že mať svoju rodinu je veľká vzácnosť.

Reportáž zo života vydatej ženy je však aj o iných dňoch.
Napríklad aj o takých, keď pomôže opakovanie mantry:
„Nezabiješ, nezosmilníš, nezabiješ, nezosmilníš…“

Lebo byť šťastne vydatá dá niekedy poriadne zabrať.:-)

,,Tak aký si dnes mala deň, žena vydatá?”

Prijímanie odpovedí: grevicka@tricio.sk

  • predaj knihy –  Panta Rhei – pravdeopodobne už len na Vysokej ulici – ak knihu neviete zohnať, napíšte mi, oslovím vydavateľstvo Talentum, s.r.o.
  • Knihomol.sk (kamenné kníhkupectvo nájdete na Vajanského 27 v Senci- Kníhkupectvo Pergamen)
  • Preskoly.sk

Referencie ku knihe

Obsah knihy


Ukážem Ti Slovensko II.

Ukážem Ti Slovensko II. - Gabriela Revická

Moja dvojjazyčná publikácia o Slovensku vyšla v dvoch prevedeniach:

· v brožovanej (Ukážem Ti Slovensko, 40 strán,2007, cena 2, 79€)

a

· v pevnej knižnej väzbe (Ukážem Ti Slovensko II, 68 strán, 2011, cena 8, 79€).

Obsah knihy je venovaný Slovensku, lokalitám, ktoré sú viac i menej známe, výborným tipom na výlety a poznávacie pobyty po Slovensku. Pokračovanie knihy má podnázov Najmilšia knižka o Slovensku, a to vďaka oceneniu čitateľov prvej verzie.

Kvôli záujmu cieľovej skupiny Slovákov, ktorí často cestujú do zahraničia som sa rozhodla vydať verziu II ešte pred letom 2011 aj v brožovanej verzii (Ukážem Ti Slovensko II, 68 strán, predpokladaná cena 5,5€), čo cestovateľom umožní pribaliť si do batožiny viac prezentačných darčekov do zahraničia vo forme publikácie o Slovensku.

Kde sa dajú moje knihy o Slovensku kúpiť?

Pevnú väzbu knižky si môžete kúpiť v sieti kníhkupectiev Panta Rhei Slovensko, Preskoly.sk a na Martinus.sk.

Brožovanú verziu nájdete vo viacerých slovenských kníhkupectvách. ale:

Ak si želáte kúpiť moje knihy VÝHODNEJŠIE – odporúčam ich priamo z VYDAVATEĽSTVA.

Comments are closed.