Referencie ku knihe

V tejto knihe si každý nájde, to čo hľadá… Naše Slovensko je síce malá a zároveň úžasná krajina, ktorá má veľké poklady, no je potrebné o nich niečo vedieť. „Ukážem Ti Slovensko II“ túto možnosť ponúka vo veľmi pestrom a milom prevedení. Dvojjazyčná kniha poskytuje hrdo prezentovať naše Slovensko aj vo svete.

Júlia Kravcová 


Na Slovensko se s dětmi určitě v létě vypravím, pro ně a vlastně i pro mne to bude velké dobrodružství, které máme rádi. A průvodcem nám bude Vaše knížka, protože není nad dobré rady a tipy.

Sára Saudková


Vážená pani Revická, Práve dnes nám doručili od Vás knihu Ukážem Ti Slovensko II. Najmilšia knižka o Slovensku. Zo srdca Vám chcem poďakovať. Je veľmi pekná. Ja ju vidím po prvý krát. Nevidel som ani 1.diel. To bude asi tým, že už som niekoľko rokov tu v Taliansku. Ale môj kolega z našej redakcie mi povedal, že on vlastní prvý diel. Ešte raz Veľká vďaka. Príjemný večer.

Jozef Sofranko SJ Vedúci Slovenskej redakcie Vatikánsky Rozhlas

P.S. Ak budete mať cestu do Ríma, verím, že nás navštívite.


Konečne je na našom trhu malá elegantná knižka zoštíhlene a výstižne dvojjazyčným
textom a bohato osobným fotoobjektívom zobrazujúca krásy Slovenska! Láka našich a zahraničných turistov vlastnými očami zhliadnuť historické pamiatky a byť práve v tej prírode, čo dýcha z knižky. Keďže táto publikácia napomáha rozvoju turizmu na Slovensku, naša firma sa rozhodla venovať knižku „Ukážem Ti Slovensko“ našim obchodným partnerom ako prezentačný darček s pridaním nášho loga. Partneri môžu byť milo prekvapení týmto netradičným a pritom užitočným darčekom.
Knižke prajem úspešný štart do sveta, veď už v batožine členiek svetovej asociácie
podnikateliek po konferencii v St. Peterburgu dorazila okrem Ruska aj do Nemecka, Chorvátska, Talianska, Kamerunu. Je zaujímavá obsahom i formou, preto môže smelo reprezentovať Slovensko v mnohých ďalších krajinách.

Mária Karlubíková, konateľka Klartec, spol. s r. o., Trnava


Najmilšia knižka o Slovensku, pekné vlastné myšlenky, tie ma zaujali najviac, obohatili obsah. Výborne vybrané regiony – mám rada Slovensko…

Hanka Matúšová, Ivánka pri Dunaji


Kniha sa mi veľmi páči, lebo nie je preplnená zbytočnými zdĺhavými informáciami. Sú v nej vyzdvihnuté naozajstné krásy Slovenska publikované -nie z komerčného pohľadu. V knihe som našla nápady, ktoré sa dajú použiť pre moje súkromné návštevy zo zahraničia. Veľmi vyzdvihujem, že všetky takmer nápady sú v autom dojazdovej vzdialenosti cca do jednej hodiny. Určite sú na Slovensku aj nádherné miesta v dojazde viac ako 150 km od Bratislavy, prípadne Viedne. Naneštastie lietadlá zo zahraničia po vačšine pristávajú v Bratislave. Mnoho zahraničných turistov chodí na predĺžené víkendy, nemôžu a ani nechcú stráviť polovicu času v aute. Tiež oceňujem formát knihy, a to, že nie je viazaná v tvrdej väzbe. Je to publikácia malá, vhodná do auta, sú v nej fotky zo života, ktoré je možné naozaj zažiť a vidieť (nie ako napr. západ slnka na Gerlachovskom štíte, ktorý je síce krásny ale ja sa tam s mojimi návštevami určite nikdy nedostanem). Cena je vynikajúca, že si ju môže dovoliť aj chudák študent.

Simona Bulíková, manažerka a podnikateľka, pôsobiaca vo Veľkej Británii 10 rokov


Úprimne blahoželám ku knihe o Slovensku. Veľmi kvalitné, duchaplné a úderné dielko to je. Som rada, že som mohla svojou omrvinkou prispieť. Pri čítaní som zistila, že materiálov sme do knihy mohli poskytnúť ďaleko viac, pretože vo väčšine miest sme na bicykloch boli. Nechali sme saknihou inšpirovať na jazdu po ďalších miestach, do ktorých sme sa ešte nestihli zatúlať. Už sa teším, že v lete znova oprášim bicykel (zatiaľ ešte s detskou sedačkou) a zopár kilometrov s rodinkou urobím.
Želám vydarený a dôstojný krst a veľa preveľa čitateľov,

Sylvia Škerlancová /spoluautorka fotografií/


Dovoľujeme si dať do Vašej pozorznosti jedinečnú bilingválnu knihu o nádherných turistických cieľoch na Slovensku, medzi ktorými nechýbajú ani „klenoty“ z Čierneho Balogu – Vydrovskej doliny. Knižka inšpiruje k cestovaniu po Slovensku nielen našincov, ale aj potencionálnych zahraničných návštevníkov. Podporte s nami propagáciu tejto novej publikácie, aby sa dostala do rúk tých správnych ľudí tu na Slovensku, ale aj v zahraničí, aby sme zároveň podporili cestovanie po Slovensku, ako už dlhé roky robí autorka knižky a dobrovoľníčka VYDRY, Gabika Revická.
Budeme radi, keď prispejete k šíreniu informácie o tejto knižke. Budeme ju predávať aj my v Čiernom Balogu: 

vydrovskadolina.sk 


Myslim, ze Tvoja knizka si ponesie do „zivota“ punc hodnoty. Knizka, propagujuca Slovensko, ktoru pokrsti buduca prezidentka (99% pravdepodobnost) si zasluzi uctu. Za tym vsetkym si Ty, takze klobuk dole. Len tak dalej.

Zuzana Sitarcikova, manazerka OZ Vydra


Tvoja knižka ‚Ukážem Ti Slovensko‘ sa nám veľmi páčila. Vidno, že bola dobre premyslená keď si ju dávala dokopy. V malom priestore si ukázala nesmierne veľa zaujímavých miest na Slovensku s možnosťou okamžitého prehľadu s pripojenými mapkami, kde sa ktoré atrakcie nachádzajú. Niečo pre každú chuť, vyžarujúc osobným sprevádzaním na každej strane s fascinujúcimi zaujímavosťami, reflektujúc Tvoju lásku pre Slovensko. To všetko vo vysokej kvalite, od fotografii a tlače do prekladu.
‚A MUST‘ pre každého zahraničného návštevníka.“
Prajeme Ti veľa úspechov vo vydavaní ďaľších knižiek.

Pán a pani Keith a Zlatka Stubbs 


V knižke ma zaujali webové odkazy na stránky, o ktorých som ani netušila, že existujú. Viem si predstaviť, že takýto malý pomocník by mal byť po ruke pre všetkých „sprevádzačov turistov“. Tiež by mohla byť k dispozícii v ubytovacích zariadeniach. Prináša zaujímavý prehľad vybraných lákavých lokalít Slovenska. Dáva kvalitné tipy, ako spoznať Slovensko. Osobne oceňujem aj „kabelkovú“ verziu, ktorú som dostala k dispozícii. Skvelé. Teraz budem vedieť oveľa jednoduchšie vymyslieť program pre našich zahraničných priateľov.

Ľudmila Kurucová Ondrejková 


Práve som dočítala tvoju knižku o Slovensku. Je naozaj najmilšia.

Jasna Opavská, www.jasnakrasna.sk


Je veľmi pekná. Dnes je skôr výnimka vidieť zaujímavú a peknú knižnú publikáciu o Slovensku. Aj kolegyniam sa veľmi páčila. S pozdravom

Bočkayová Blanka 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *